Aprílový teambuilding v MikroArt

  • 03.05.2019

V piatok, 5. apríla, sme si urobili menší teambuildingový deň.

V tento krásny deň sme sa sústredili na spoznávanie svojho tímu, vymieňali sme si svoje skúsenosti a vytvárali ďalšie vzdelávacie programy.

Zábavné fotenie

Známa fotografka, Aneta Barčová, nás fotila na profilové fotografie na náš nový web a takisto sme si spravili niekoľko tímových fotografií. Fotilo sa aj naše pracovné prostredie, na ktorom sme v posledných dňoch toľko pracovali.

Na teambuilding sme zavolali aj mladú talentovanú dizajnérku, Viktóriu Bandžákovú, ktorá nám vytvorila dizajn nášho nového MikroArt centra pre služby zákazníkom. Celkovo náš tím tvorí 7 lektorov, z toho dvaja sú zahraniční, pričom budeme, samozrejme, spolupracovať aj s ďalšími hosťami zo zahraničia.

S Viktóriou Bandžákovou, mladou talentovanou dizajnérkou, ktorá nám vytvorila dizajn nášho nového MikroArt centra pre služby zákazníkom.

Mnoho talentov na jednom mieste

Každá sme dobrá v niečom inom, a preto sa držíme hesla, že sila práce sa nachádza v tíme a v delegovaní kompetencií na expertov vo svojich odboroch. Snažíme sa vzájomne podporovať, a to nielen v podnikaní a v profesionálnom živote ako takom, ale aj v súkromnom.

S Mirkou Krajcárovou, Lash and Brow masterkou a vice majsterkou v aplikovaní umelých rias

Na začiatku myšlienky pracovat v tíme a pri zakladaní akadémie som oslovila teraz už Lash and Brow masterku a lektorku, Mirku Krajcárovú, ktorá sa zúčastnila množstva súťaží nielen u nás, ale aj v zahraničí. Je vice majsterkou v aplikácii umelých rias a jej práce sa opakovane dostali do TOP 10 najlepších prác v Lash aplikácii, ktoré hodnotili na sociálnych sieťach samotní ľudia.

Vďaka práci v tíme môžeme každá ukázať, v čom sme dobrá a navzájom sa podporovať. Aj preto si tak vážim svoj tím a ľudí, s ktorými spolupracujeme.

Pár slov na záver

V MikroArt sa v piatok pracovalo trochu inak, no stále v plnom nasadení. Každá z nás je iná, no všetky spája láska ku kozmetickému priemyslu. Máme rodiny, priateľov a svoje záľuby, no zároveň sa to snažíme skĺbiť s podnikaním a budovať centrum, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

V mene celého tímu sa tešíme na každého nášho ďalšieho zákazníka, na študentov, kurzistov a každého, kto k nám zavíta. V piatok sme si oddýchli a zároveň sa navzájom inšpirovali.

Máte sa na čo tešiť. 🙂

Beáta Hudáková za tím MikroArt