O nás

Naše beauty centrum

MikroArt je centrom služieb mikropigmetácie, čiže permanentného make-upu a kozmetiky.

Naším poslaním a cieľom je poskytovať vysokokvalitné programy v oblasti PMU so skrášľovacím efektom, ako aj v oblasti paramedikálnej mikropigmentácie (kamufláž jaziev, tmavých kruhov pod očami a podobne).

K naším službám neodmysliteľne patrí aj nelaserové odstraňovanie nežiadúceho PMU a tetovania, pričom používame jednu z najbezpečnejších technológií, bez použitia acidov či vysokého obsahu alkalinov.

Súčasťou našich služieb sú aj kozmetické procedúry ako BB Glow,  Mezoterapia, Henna Brows farbenie, Lash lifting a Botox, predlžovanie mihalníc, laminácia obočia a iné.

Postará sa o vás

Sme full-service špecializované centrum pre permanentný make-up a kozmetické služby. Vieme naplniť potreby a túžby ženskej a aj mužskej klientely.

Služby sú šité na mieru pre každého jednotlivca s dôrazom na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku a maximalizáciu spokojnosti našich klientov.

Kto stojí za vznikom MikroArt?

Naša hlavná špecialistka pre PMU a kozmetiku, Beáta Hudáková, ktorá absolvovala rozsiahle medzinárodné školenia v oblasti PMU a kozmetiky.

Neustále sa vzdeláva a študuje nové techniky s cieľom zostať informovaná o najnovších a najpokročilejších postupoch, ktoré sú dnes k dispozícii.

„V MikroArt centre poskytujeme naším klientom spolu s kolegami komplexné služby v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Veríme, že korektná komunikácia s klientmi o našej práci, ako aj edukovanie smerom k zákazníkovi, je najsprávnejšou cestou k dosahovaniu najlepších možných výsledkov.

Každý potenciálny klient je vždy konzultovaný naším špecialistom. Cieľom je zistiť vhodnosť procedúry a aj to, či sme schopní dosiahnuť očakávaný výsledok. Dôsledná komunikácia a starostlivosť počas celej doby procedúry a po nej je našou kľúčovou pracovnou motiváciu, pretože nám na vás záleží.“

Ako to u nás vyzerá?